مقالات

چرا گل هدیه می دهیم؟

چرا گل هدیه می دهیم

آیا می توانید لحظه ای را به یاد بیاورید، که کسی به شما گل داده است؟ یا لحظه ای که به دیگری گل داده اید؟ یادتان است که آن زمان چه حسی به شما دست داد؟ من شخصاً هرگز کسی را ندیده ام، که بلافاصله با گرفتن گل خوشحال نشود. ظاهر و بوی گل ها شادی آنی را برای ما به ارمغان می آورد. تاثیر دادن یا دریافت گل ارزش کمی تامل دارد. خاص بودن هدیه بهترین تجربه دنیاست و گل یکی از بهترین هدیه ها برای همه افراد است. وقتی کسی به طور غیرمنتظره به کسی گل می دهد، معمولاً به همان شکل گل شکوفا می شود و درخشش شادی را می توان در چهره او مشاهده کرد.

چرا گل هدیه می دهیم؟

هنر گل دادن چیزی است، که در هر فرهنگی مورد تشویق قرار گرفته است. برای قرن ها یک دسته گل تازه به راحتی یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه بوده است، که به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. هر مناسبتی برای دادن گل مناسب است. زیرا گل ها بهترین راه را برای شاد کردن روز هر کسی هستند. نحوه چیدمان دسته گل‌ها، رنگ و نوع گلی که هدیه می‌دهید، همه با هم برای انتقال پیام‌های متعدد عالی هستند. شگفت انگیز است، که چقدر این پیام ها می توانند از گل به گل متفاوت باشند. پس چرا گل هدیه می دهیم؟ و چرا این سنت از دوران ماقبل تاریخ تا این حد ارزشمند بوده است؟
گل ها حتی در آثار ویلیام شکسپیر نقش زیادی دارند. اسطوره‌ها، فولکلور، غزل‌ها و نمایشنامه‌های یونانیان، رومی‌ها، مصری‌ها و چینی‌های باستان مملو از نمادهای گل و گیاه است، که دلیل خوبی هم دارد. فرقی نمی‌کند برای روز مادر به یک مادر یا دوستی در روز تولدش گل می‌دهید، یا در روز ولنتاین به معشوقه تان، تقریباً هر احساسی که قابل تصور است را می‌توان با گل بیان کرد. مثلا گل رز، نماد عشق و محبت است و گل کوکب به عنوان یک پیوند ماندگار و تعهد در نظر گرفته می شود.

چرا گل هدیه ای عالی محسوب می شود؟

گل تنها چیزی است که بدون نگرانی به عنوان هدیه برای افراد در هر سنی و هر مناسبتی مناسب است. خوشبختانه، طیف‌هایی از نوع در گل‌ها موجود است تا هدیه شما را با هدیه قبلی که ارسال کرده‌اید متفاوت کند. این روزها می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین گل، گل های تازه را به درب منزل عزیزانتان بفرستید. سال هاست که شکستن سکوت بین عزیزان برای بسیاری از مردم امری سخت بوده است. هدایای گل برای عذرخواهی، تشکر، مراقبت و کمک به ایجاد پیوند بین افراد بسیار خوب عمل می کند. احتمالاً افرادی که گل را به صورت آنلاین ارسال می کنند، منکر گرفتن گل و احساسات فرستنده نمی شوند.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که دسته گلی را انتخاب کنید که نشان دهنده شادی آنی و بدون هیچ عامل حساسیتی برای گیرنده باشد. این روزها می توانید از محل مورد نظر نزدیک آدرس گیرنده خود گل بخرید تا گل های تازه بفرستید تا آن ها را فورا شگفت زده کنید. در زیر دلایلی را بیان کرده ایم که نشان می دهد گل یک هدیه بسیار عالی برای هر شخصی است.

برای برقراری ارتباط با احساسات

بزرگ‌ترین دلیلی که گل هدیه می‌دهیم، ارتباط با یک احساس است. چه عشق، شادی، محبت، قدردانی، همدردی و یا عذرخواهی. گل دادن عمیق ترین احساسات را به زیباترین شیوه منتقل می کند. گفته شده است که هیچ سنتی به اندازه هدیه دادن گل یا دسته گل در انتقال احساسات انسانی مؤثر نیست. دهه‌ها تحقیق انجام شده از ثابت شده گل بهترین هدیه برای همه افراد است.
بسته به نوع گل، رنگ آن و نحوه چیدمان آن است که احساسات منتقل شده بین دهنده و گیرنده را دیکته می کند. به عنوان یک احساس عمومی، گل ها نماد عشق و مراقبت هستند. اما آن ها را می توان به راحتی تقویت کرد تا هدیه را برای هر مناسبتی تطبیق داد.

شادی فوری

یکی از بهترین چیزها در مورد دریافت گل، احساس خوشحالی فوری است. احساسات شادی ارزشمند هستند. این حس آنی شادی که از طریق گل ها به تصویر کشیده می شود، لذت و قدردانی واقعی را نشان می دهد که لبخندی فوری روی صورت کسی ایجاد می کند. این شادی فوری است که با هدیه دادن گل برای مناسبت های خاص همراه است. جشن گرفتن یک روز خاص؛ مانند تولد، سالگرد یا روز مادر، احساساتی مانند شادی زیاد را به دنبال دارد.
گل ها این توانایی را دارند که مردم را از حس تنهایی و غمگینی رها کنند. این تأثیر مثبت روی خلق و خوی افراد یک تغییر بازی است و بسیاری از ما با دادن گل برای انتقال احساسات مختلف از آن استفاده کرده ایم. تحقیقات نشان می دهد که پس از دریافت گل کمتر احساس اضطراب، آشفتگی و افسردگی می کنیم. بنابراین جای تعجب نیست که هدیه دادن گل ها منجر به احساس لذت و رضایت می شود.

برای الهام بخشیدن بصری

احساس شادی پس از هدیه گرفتن گل ها مدت ها پس از اهدای هدیه تأثیر می گذارد. گل ها که به عنوان بخشی از دکوراسیون داخلی استفاده می شوند، می توانند جذابیت خیره کننده ای را برای هر فضایی ایجاد کنند. حتی پس از از بین رفتن گل ها، خشک شدن گل ها می تواند نتایج زیبایی را ارائه دهد. گل‌ها به خاطر روشن‌تر کردن فضایی که این احساس شادی و مثبت بودن را طولانی‌تر نگه می‌دارد معروف هستند. گل به فضای کار یا خانه می تواند بهره وری را افزایش دهد، ذهن را پاک کند و محیطی سالم تر و شادتر ایجاد کند. آنها را می توان به عنوان ابزار اصلی یا برای افزودن رنگ به دکوراسیون داخلی یا خارجی استفاده کرد که از نظر بصری بسیار برای ایجاد یک ذهن خلاق الهام بخش هستند.

برای تشویق ارتباطات صمیمی

از آنجایی که گل ها معمولاً برای برقراری ارتباط با برخی از احساسات استفاده می شوند، در روابط صمیمی بسیار تاثیرگذار هستند. هر کسی که تا به حال گل دریافت کرده است، می تواند قبول کند، که گرفتن آنها چیز قابل توجهی دارد. به خصوص اگر گل ها متناسب با نوع، رنگ یا احساسات مورد علاقه شما طراحی شده باشند، نشان می دهند که شخصی وقت گذاشته و به شما فکر کرده است.
هنر هدیه دادن همیشه در جزئیات بوده است و هدیه دادن گل نیز از این قاعده مستثنی نیست. ارتباطات با به خاطر سپردن خصوصیاتی در مورد علایق شخص، صمیمی می شود. بنابراین، وقتی گل به گیرنده تحویل داده می‌شود، واقعاً می‌تواند نشان دهنده توجهی باشد، که به او داشته‌ اید.

راحت بودن

هدیه دادن گل امری بسیار راحت است. آنها همیشه در دسترس هستند. گل ها می توانند از نظر رنگ، نوع و چیدمان بسیار شخصی باشند. همچنین، یک هدیه آسان برای زمانی هستند، که مطمئن نیستید چه چیزی می خواهید برای هدیه بخرید. اگر با علایق شخصی آشنا نیستید اما می خواهید به کسی تبریک بگویید یا از او تشکر کنید، می توانید گل بفرستید.

قیمت مناسب

نسبت به خرید حضوری گل، قیمت خرید و ارسال آنلاین دسته گل مقرون به صرفه است. شما می توانید از خدمات خرید گل آنلاین به عنوان فرصتی برای تقویت ارتباط خود با شخص مورد علاقه خود استفاده کنید. دسته های گل در رنج های قیمتی مختلف موجود است.
بنابراین، هرکسی می تواند دسته گلی را انتخاب کند که متناسب با بودجه خود باشد. خوشبختانه، دسته گل های شخصی سازی شده آنلاین با قیمت های مقرون به صرفه در دسترس هستند. بنابراین، می توانید برای خانواده، دوستان و عزیزانی که مشتاقانه منتظر جشن گرفتن مناسبت ویژه هستند، گل بفرستید.

بهترین هدیه برای از بین بردن استرس

گل ها به عنوان یک تغییر دهنده خلق و خو شناخته می شوند و این ظرفیت را دارند، که استرس افراد را از بین ببرند. در پشت جدیدترین ابتکارات، ثابت شده است، که هر گل خلق و خوی بد را کاهش می دهد و روحیه را بهبود می بخشد. بنابراین، مردم زمانی که به دنبال مهربانی به عزیزان خود هستند، گل هدیه می دهند.
تقریباً همه مردم، هر زمان که یک گل زیبا از جانب دوستان و آشنایان خود دریافت می کنند، خوشحال تر می شوند. در چنین شرایط بی کلامی، گل بهترین هدیه برای تقویت روحیه گیرنده و بردن آنها به منطقه آسایش برای فکر کردن به مرحله بعدی زندگی است.

گل یک هدیه برای سلامتی

مطالعات و آزمایش‌ها نشان می‌ده، که گل برای قرن‌ها به درمان بیماری‌های پزشکی کمک می کند. فراتر از جنبه زیبایی و عاطفی، گلهایی وجود دارند که برای تهیه داروهای بهداشتی مهم هستند. همچنین، عطر منحصر به فرد گل به افراد کمک می کند تا با حالت تهوع مبارزه کنند و به عنوان یک مسکن عمل کند.

گیفت شرکتی ۳ عدد تراریوم فیکوس طرح موجی

قیمت اصلی 4,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,300,000 تومان است.

گیفت های شرکتی ۵ عدد تراریوم لیلیوم

قیمت اصلی 2,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,750,000 تومان است.

هدیه های تبلیغاتی ۵ عدد تراریوم آلپ استوانه

قیمت اصلی 3,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,500,000 تومان است.

هدایا شرکتی ۵ عدد کوکه دامای بنسای فیکوس

قیمت اصلی 3,400,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,000,000 تومان است.

گیفت شرکتی ۴ عدد گیاه بنت قنسول

قیمت اصلی 1,800,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,200,000 تومان است.

هدایا تبلیغاتی ۱۰ عدد بنسای جنسینگ

قیمت اصلی 4,400,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,000,000 تومان است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *